SURREALISME - ALIENS IN LANDSCHAP van JOSEPH BRUYN - Verkocht

SURREALISME - ALIENS IN LANDSCHAP van JOSEPH BRUYN kopen? Bied vanaf 9!
SURREALISME - ALIENS IN LANDSCHAP van JOSEPH BRUYN kopen? Bied vanaf 9!SURREALISME - ALIENS IN LANDSCHAP van JOSEPH BRUYN kopen? Bied vanaf 9!SURREALISME - ALIENS IN LANDSCHAP van JOSEPH BRUYN kopen? Bied vanaf 9!
  • Joseph Bruyn (1950-2005)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

JOSEPH BRUYN

ALIENS

litho in de maat 51 X 67 CM .

jaar 1984

gesigneerd en genummerd oplage 300

onderin joseph bruyn met potloodzonder lijst

goede staat

WIJ KUNNEN MEERDERE LITHOS VAN DEZE KUNSTENAAR COMBINEREN ZONDER EXTRA VERZENDKOSTEN IN 1 PAKKET

AUTHENTICITEIT VAN DIT WERK WORDT VOLLEDIG GEGARANDEERD

Garantie:
 Combinerenverzenden mogelijk

Joseph Bruyn (1950-2005)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1722 verkochte items
Dit item is verkocht voor 9,00
Starttijd:04-04-2016 om 13:28
Eindtijd:11-04-2016 om 20:28
kooper
04 apr. / 16:30
€ 9