SURREALISME van JOSEPH BRUYN de RODE HAND

SURREALISME van JOSEPH BRUYN de RODE HAND kopen? Bied vanaf 17!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 17,00

SURREALISME van JOSEPH BRUYN de RODE HAND kopen? Bied vanaf 17!SURREALISME van JOSEPH BRUYN de RODE HAND kopen? Bied vanaf 17!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1723 verkochte items
  • Joseph Bruyn (1950-2005)
TypeTekening / Aquarel

JOSEPH BRUYN 1950-2002

DE RODE HAND

STUDIETEKENING 20 X 26 CM

gesigneerd rechts onder en dd 1972

GOEDE STAAT, lichte vouw

HERKOMST ; NALATENSCHAP VAN DE KUNSTENAAR

combineren verzenden mogelijk

'Kleine meesters hebben grote toekomst

Dit item is verkocht voor 17,00

Starttijd:28-06-2015 om 16:03
Eindtijd:05-07-2015 om 16:03

reneswertz
5 jul. / 15:57
€ 17