Susette van de Lande - schoppala

Susette van de Lande - schoppala kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  Stella4

Lid sinds 2021
3 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • Susette van de Lande (1959)
Jaartal1992
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage11/44
Buitenmaat: 70x100. Deze bijzondere zeefdruk met zijn moderne kleuren past overal.

Susette van de Lande (1959)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Stella4

Lid sinds 2021
3 verkochte items
52 cm
65 cm
Starttijd:07-02-2022 om 15:29
Eindtijd:13-02-2022 om 20:50
Openingsbod€ 100
ObjectlocatieOegstgeest, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland