Susette van de Lande - Z.T | 2 figuratieve zeefdrukken - ingelijst - Verkocht

Susette van de Lande - Z.T | 2 figuratieve zeefdrukken - ingelijst kopen? Bied vanaf 49!

Verkoopprijs: € 56,35 (Incl. 15% veilingkosten)

Susette van de Lande - Z.T | 2 figuratieve zeefdrukken - ingelijst kopen? Bied vanaf 49!Susette van de Lande - Z.T | 2 figuratieve zeefdrukken - ingelijst kopen? Bied vanaf 49!Susette van de Lande - Z.T | 2 figuratieve zeefdrukken - ingelijst kopen? Bied vanaf 49!Susette van de Lande - Z.T | 2 figuratieve zeefdrukken - ingelijst kopen? Bied vanaf 49!Susette van de Lande - Z.T | 2 figuratieve zeefdrukken - ingelijst kopen? Bied vanaf 49!Susette van de Lande - Z.T | 2 figuratieve zeefdrukken - ingelijst kopen? Bied vanaf 49!Susette van de Lande - Z.T | 2 figuratieve zeefdrukken - ingelijst kopen? Bied vanaf 49!Susette van de Lande - Z.T | 2 figuratieve zeefdrukken - ingelijst kopen? Bied vanaf 49!Susette van de Lande - Z.T | 2 figuratieve zeefdrukken - ingelijst kopen? Bied vanaf 49!Susette van de Lande - Z.T | 2 figuratieve zeefdrukken - ingelijst kopen? Bied vanaf 49!Susette van de Lande - Z.T | 2 figuratieve zeefdrukken - ingelijst kopen? Bied vanaf 49!Susette van de Lande - Z.T | 2 figuratieve zeefdrukken - ingelijst kopen? Bied vanaf 49!Susette van de Lande - Z.T | 2 figuratieve zeefdrukken - ingelijst kopen? Bied vanaf 49!Susette van de Lande - Z.T | 2 figuratieve zeefdrukken - ingelijst kopen? Bied vanaf 49!Susette van de Lande - Z.T | 2 figuratieve zeefdrukken - ingelijst kopen? Bied vanaf 49!

Geplaatst door  takamine
FA. (4)

Lid sinds 2020
209 verkochte items
Alle items van deze verkoper (37)
  • Susette van de Lande (1959)
Jaartal1993
IngelijstIngelijst
Afmetingen46 cm x 46 cm (h x b)
Lijst66 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage52/250 en 40/250
2 kleurrijke zeefdrukken van Susette van de Lande (1959). Typerend voor haar werk.
Figuratieve voorstellingen, type 'stillevens'.
Jaar: 1992 en 1993
Oplage: 40/250 (zonder glas) en 52/250
Met de hand gesigneerd, in potlood, rechtsonder. Voorzien van jaartal en oplagenummer (linksonder).
Ingelijst in  aluminium wissellijsten met enige gebruikssporen, zie foto's. De afmetingen van beide lijsten zijn vrijwel identiek aan elkaar, ze verschillen enkele millimeters.
Let op: van één exemplaar ontbreekt de glasplaat (40/250). Van dit exemplaar is passe-partout nagenoeg intact (plekje midden boven) maar niet helemaal smetteloos wit... dit valt nauwelijks op
Foto's maken deel uit van de beschrijving.

Over de kunstenaar:
Koninklijke Academie voor Beeldende Kunsten Den Haag
Specialisatie: Grafiek, met name zeefdrukken
Kegels, trechters, harten en tulpen zijn steeds terugkerende elementen in de grafieken van Susette van de Lande.
Op speelse maar robuuste wijze rangschikt zij de door haar gestileerde vormen in het platte vlak. Haar objecten plaatst zij in een imaginaire ruimte waarin diepte wordt gesuggereerd door meerdere transparante kleurlagen over elkaar aan te brengen. De vormen en kleuren zijn uitbundig. Daar waar de voorstelling erom vraagt weet zij zich te beperken tot een meer ingetogen aanpak en een gedempter pallet.

Met haar kunstwerken vertelt ze een fictief verhaal. In de voorstelling staat een evenwicht in kleur en compositie van het voorgestelde voorop. Maar er is meer. Van de Lande wil voorkomen dat haar werken in uiterlijk en compositie voorspelbaar worden. "Daarom voeg ik bewust een dissonante noot aan het beeld toe",  zegt ze. Zonder dat de voorstelling aan harmonie of geloofwaardigheid inboet, wordt zo de spanning tussen de vormen opgevoerd. Een betekenis krijgt zodoende plots een andere wending. Het is daarom voor de beschouwer altijd een aangename belevenis om naar haar werk te kijken.
bron: www.kunst.nl

Beide zeefdrukken verkeren in onberispelijke staat. Van één exemplaar ontbreekt de glasplaat

Susette van de Lande (1959)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  takamine
FA. (4)

Lid sinds 2020
209 verkochte items
66 cm
66 cm
46 cm
46 cm
Dit item is verkocht voor 56,35(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-05-2022 om 18:37
Eindtijd:29-05-2022 om 16:45
Frank_Voets
29 mei / 13:00
€ 49