Suzanne Visser - Little Sister

Suzanne Visser - Little Sister kopen? Bied vanaf 160!
Suzanne Visser - Little Sister kopen? Bied vanaf 160!Suzanne Visser - Little Sister kopen? Bied vanaf 160!Suzanne Visser - Little Sister kopen? Bied vanaf 160!Suzanne Visser - Little Sister kopen? Bied vanaf 160!

Geplaatst door  Mamanr7
FA. (1)

Lid sinds 2018
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Suzanne Visser (1967)
Jaartal2018
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Gemengde techniek: marokkaans zand verwerkt in acrylverf.
Dit geeft een mooie reliëfstructuur.

Met certificaat van authenticiteit van de kunstenaar.
Verzending op aanvraag.

Suzanne Visser (1967)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Mamanr7
FA. (1)

Lid sinds 2018
verkochte items
50 cm
50 cm
Starttijd:15-06-2020 om 22:28
Eindtijd:20-06-2020 om 20:20
Openingsbod€ 160
ObjectlocatieHasselt, België
VerzendingAlleen binnen Europa