Suze de Lint - Ets." Hoeve te Heeze". - Verkocht

Suze de Lint - Ets." Hoeve te Heeze".  kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 20,00

Suze de Lint - Ets." Hoeve te Heeze".  kopen? Bied vanaf 10!Suze de Lint - Ets." Hoeve te Heeze".  kopen? Bied vanaf 10!Suze de Lint - Ets." Hoeve te Heeze".  kopen? Bied vanaf 10!Suze de Lint - Ets." Hoeve te Heeze".  kopen? Bied vanaf 10!Suze de Lint - Ets." Hoeve te Heeze".  kopen? Bied vanaf 10!Suze de Lint - Ets." Hoeve te Heeze".  kopen? Bied vanaf 10!Suze de Lint - Ets." Hoeve te Heeze".  kopen? Bied vanaf 10!Suze de Lint - Ets." Hoeve te Heeze".  kopen? Bied vanaf 10!Suze de Lint - Ets." Hoeve te Heeze".  kopen? Bied vanaf 10!Suze de Lint - Ets." Hoeve te Heeze".  kopen? Bied vanaf 10!Suze de Lint - Ets." Hoeve te Heeze".  kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  duif
FA. (45)

Lid sinds 2018
1348 verkochte items
Alle items van deze verkoper (93)
  • Suze de Lint (1878-1953)
Jaartal1913
TechniekEts
StijlKlassiek
IngelijstIngelijst
Afmetingen18 cm x 26 cm (h x b)
Lijst30 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage3/100

Suze de Lint (Princenhage 1878 - Den Haag 1953)

Suze de Lint werd opgeleid aan de Akademie voor Beeldende Kunst in Den Haag nadat zij eerder een jaar in Parijs had doorgebracht. Behalve kunstenares was zij een expert op het gebied van de studie van paddestoelen, die zij overigens ook vaak geschilderd heeft. Verder schilderde zij bloemstillevens, landschappen en boerderijen.

Tussen 1910 en 1920 was zij regelmatig in Heeze. Uit die tijd kennen we naast schilderijen in olieverf een groot aantal etsen van boerderijen, zowel van in- als exterieuren, en van landschappen.

De ets is redelijk goed van kwaliteit.

Suze de Lint (1878-1953)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  duif
FA. (45)

Lid sinds 2018
1348 verkochte items
38 cm
30 cm
26 cm
18 cm
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:20-07-2018 om 16:07
Eindtijd:27-07-2018 om 20:17
Biedingen (3)
caskes
27 jul. / 16:26
€ 20
Dubbelmonde
27 jul. / 16:26
€ 15
caskes
22 jul. / 10:40
€ 10