Suze ter Gast-Rosse - Afgeprijst : Fraai landschap , gesigneerd en ingelijst .

Suze ter Gast-Rosse - Afgeprijst : Fraai landschap , gesigneerd en ingelijst . kopen? Bied vanaf 79!
Suze ter Gast-Rosse - Afgeprijst : Fraai landschap , gesigneerd en ingelijst . kopen? Bied vanaf 79!Suze ter Gast-Rosse - Afgeprijst : Fraai landschap , gesigneerd en ingelijst . kopen? Bied vanaf 79!Suze ter Gast-Rosse - Afgeprijst : Fraai landschap , gesigneerd en ingelijst . kopen? Bied vanaf 79!Suze ter Gast-Rosse - Afgeprijst : Fraai landschap , gesigneerd en ingelijst . kopen? Bied vanaf 79!Suze ter Gast-Rosse - Afgeprijst : Fraai landschap , gesigneerd en ingelijst . kopen? Bied vanaf 79!
  • Suze ter Gast-Rosse (1884-1968)
DragerPaneel
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
Incl. lijst52 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een zeer mooi werk van deze bekende kunstenares  in een zeer fraaie lijst .

Sluit over 4d 3u 38m 48s
Openingsbod€ 79
Veilingkosten : 15%
ObjectlocatieMaasmechelen ,  België
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd27-3-2023 om 9:34
Eindtijd2-4-2023 om 19:52