Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Schilderij |
Jaartal | 1980 |
Drager | Paneel |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 29 x 15 cm (h x b) |
Incl. lijst | 34 x 19 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Olieverfpaneeltje van een Joodse kunstenaar maar signatuur moeilijk leesbaar. Het werk is in goede staat. Onderzoek brengt ons het dichts bij de Joodse Kunstenaar Chechover maar met zekerheid kunnen we het niet zeggen. U Kunt het werk vooraf komen bekijken in de schatkamer van galerie Rotor in Gorinchem of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post. Of tijdelijk gratis worden opgeslagen tot nadere orde.
Ook kunnen ondertussen uw inlijsting verzorgen.
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 11-3-2024 om 8:25 |
Eindtijd | 25-3-2024 om 20:37 |