Sylvia Kristel - Zeefdruk handgesigneerd 199 / 250 -

Sylvia Kristel - Zeefdruk handgesigneerd 199 / 250 -  kopen? Bied vanaf 45!
Sylvia Kristel - Zeefdruk handgesigneerd 199 / 250 -  kopen? Bied vanaf 45!Sylvia Kristel - Zeefdruk handgesigneerd 199 / 250 -  kopen? Bied vanaf 45!Sylvia Kristel - Zeefdruk handgesigneerd 199 / 250 -  kopen? Bied vanaf 45!

Sylvia Kristel

Geplaatst door  vandijkinteractie

1 verkochte items
  • Sylvia Kristel
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: "Knipoog"

Prachtige kleurenzeedruk van Sylvia Kristel
Kunstenaar: Sylvia Kristel
Techniek: zeedruk
Afmeting papier: 40 x 50 centimeter
Afmeting beeld: 26 x 36 centimeter
Gesigneerd: ja, met de hand
Genummerd: 199/250
Certificaat van echtheid: ja

Sylvia Kristel

1 verkochte items

Starttijd:22-09-2014 om 12:35
Eindtijd:28-09-2014 om 12:35
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieNederland