SYLVIA KRISTEL Zeefdruk MES ROSES Handgesigneerd - Verkocht

SYLVIA KRISTEL   Zeefdruk MES ROSES Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
  • Sylvia Kristel
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtig Kleurenzeefdruk van Sylvia Kristel

Afmeting   25x25 cm in nieuwstaat

Handgesigneerd EA Exemplaar

Verzendkosten 7.50 euro in ned  15 euro in belgie

Sylvia Kristel

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (37)

2057 verkochte items
Alle items van deze verkoper (66)
Dit item is verkocht voor 3,00
Starttijd:10-09-2015 om 10:02
Eindtijd:15-09-2015 om 10:02
Biedingen (2)
herman1951
13 sep. / 17:51
€ 3
janmrtn
13 sep. / 16:47
€ 1