Sylvia Kristel - zeefdruk op papier - ingelijst - gesigneerd - oplage 1250

Sylvia Kristel - zeefdruk op papier - ingelijst - gesigneerd - oplage 1250 kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 19,00

Sylvia Kristel - zeefdruk op papier - ingelijst - gesigneerd - oplage 1250 kopen? Bied vanaf 1!Sylvia Kristel - zeefdruk op papier - ingelijst - gesigneerd - oplage 1250 kopen? Bied vanaf 1!

Sylvia Kristel

Geplaatst door  MooiSpul

168 verkochte items
  • Sylvia Kristel
GesigneerdHandgesigneerd

Originele Zeefdruk van Sylvia Kristel

Titel: Face
Formaat (BxH) 40x40x2 cm.
Oplage: 1250 ex
Gesigneerd: Met de hand in potlood.
Conditie: Nieuwstaat.

Lijst krijgt de winnende bieder er gratis bij!

Sylvia Kristel

Geplaatst door  MooiSpul

168 verkochte items

Dit item is verkocht voor 19,00

Starttijd:06-10-2014 om 11:52
Eindtijd:19-10-2014 om 11:52

Biedingen (8):

Wilm
18 okt. / 10:20
€ 19
JanZ
18 okt. / 09:41
€ 17
Wilm
18 okt. / 09:40
€ 15
JanZ
18 okt. / 09:40
€ 13
Wilm
17 okt. / 19:03
€ 7
Haagskunsthuis
17 okt. / 18:47
€ 5
Wilm
16 okt. / 16:28
€ 3
Donna1
15 okt. / 18:31
€ 1