sylvia Kristel, zeefdruk op papier met pass-partout - Verkocht

sylvia Kristel, zeefdruk op papier met pass-partout kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Sylvia Kristel

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • Sylvia Kristel
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Afmetingen beeld: h. 37 cm x b. 27 cm (blad: 50 cm x 40 cm)
Gesigneerd: ja, rechtsonder
Oplage: 49/250
Ingelijst: nee

Materiaal: zeefdruk op papier
Conditie: Nieuwstaat

Sylvia Kristel

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:30-01-2015 om 15:47
Eindtijd:06-02-2015 om 15:47
Hans1951
01 feb. / 08:45
€ 20