SYLVIA KRISTEL KLEURENLITHO FACE - Verkocht

SYLVIA KRISTEL  KLEURENLITHO  FACE kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 45,00

SYLVIA KRISTEL  KLEURENLITHO  FACE kopen? Bied vanaf 40!SYLVIA KRISTEL  KLEURENLITHO  FACE kopen? Bied vanaf 40!

Sylvia Kristel

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (34)

1981 verkochte items
Alle items van deze verkoper (61)
  • Sylvia Kristel
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar; Sylvia Kristel

Titel; FACE

Kleurenlitho in perfecte staat

Handgesigneerd EA exemplaar

Afmeting 25x26 cm

In bezit van echtheidscertificaat

Verzending 10 euro in ned   16.50 in belgie

Sylvia Kristel

FA. (34)

1981 verkochte items
Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:05-07-2014 om 12:57
Eindtijd:13-07-2014 om 12:57
Biedingen (2)
Haagskunsthuis
09 jul. / 22:14
€ 45
Helga
06 jul. / 21:23
€ 40