SYLVIA KRISTEL Kleurenzeefdruk KNIPOOG Handgesigneerd

SYLVIA KRISTEL  Kleurenzeefdruk KNIPOOG  Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Sylvia Kristel

Geplaatst door  kleurrijkekunstfriesland
FA. (33)

1819 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
  • Sylvia Kristel
GesigneerdHandgesigneerd

Zeer fraaie en grote Kleurenzeefdruk van Sylvia Kristel

Afmeting blad 40x50 cm  in nieuwstaat

Handgesigneerd en Genummerd  Oplage 250ex

Verzendkosten 12.50 in ned  17.50 in belgie

Sylvia Kristel

FA. (33)

1819 verkochte items

Dit item is verkocht voor 50,00

Starttijd:30-10-2015 om 14:17
Eindtijd:04-11-2015 om 14:17

Justinelamberts
3 nov. / 21:47
€ 50