Synergie VI

Synergie VI kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  agp

0 verkochte items
  • Norbert Cames (1953)

Een zeefdruk in blauwe en groene tinten, 36 cm hoog, 34 cm breed.
Nummer 29 uit een oplage van 180.
Handgesigneerd.
Ingelijst in een aluminiumlijst, 65,5 cm hoog, 60,5 cm breed.
Voorzien van passepartout.
Er zijn drie werken beschikbaar.

Norbert Cames (1953)

Alle items van deze kunstenaar(5) Geplaatst door  agp

0 verkochte items

Starttijd:21-08-2014 om 15:53
Eindtijd:04-09-2014 om 15:53
Openingsbod€ 250
ObjectlocatieNederland