• Populair
  • Loopt vandaag af
  • 1e keer aangeboden
  • Vanaf 1 euro
  • Vandaag geplaatst
  • Laatste kans
  • Alleen aftersale
Deutsch
English
Français

Sytze Folkertsma - Zeefdruk uit millenium kalender - Verkocht

Sytze Folkertsma - Zeefdruk uit millenium kalender kopen? Bied vanaf 35!
Dit item is verkocht Toon item

Verkoopprijs: € 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Vergelijkbaar item plaatsen
Sytze Folkertsma - Zeefdruk uit millenium kalender kopen? Bied vanaf 35!
Sytze Folkertsma - Zeefdruk uit millenium kalender kopen? Bied vanaf 35!Sytze Folkertsma - Zeefdruk uit millenium kalender kopen? Bied vanaf 35!Sytze Folkertsma - Zeefdruk uit millenium kalender kopen? Bied vanaf 35!
Vergelijkbaar item plaatsen
Verkoper

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (28)

Lid sinds 2014
816 verkochte items
Alle items van deze verkoper (378)
  • Sytze Folkertsma
TypeGrafiek na 1900
Periode1945 t/m 1999
TechniekZeefdruk
DragerPapier
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen51 cm x 40.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeefdruk van Sytze Folkertsma.  Deze zeefdruk is afkomstig uit een millenium kalender. Afmetingen blad: H51 x b40.5 cm. Afmetingen voorstelling: H26 x b32cm. Linksonder door de kunstenaar gesigneerd met potlood. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden gemaild.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.
ConditieGoed

In goede staat

GarantieBij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item

De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.

Sytze Folkertsma

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (28)

Lid sinds 2014
816 verkochte items
Alle items van deze verkoper (378)
Pinterest
40.5 cm
51 cm
Dit item is verkocht voor 40,25(Incl. 15% veilingkosten)
VEILINGGEGEVENS
Starttijd:07-06-2022 om 17:30
Eindtijd:17-06-2022 om 20:36
Biedingen (1)
Creceveur
09 jun. / 08:46
€ 35
Nog geen account?
Door een gratis account aan te maken kunt u bieden op {{numberOfItems}} items of zelf een item in de veiling plaatsen.