Taco Meeuwsen - Kleurenzeefdruk - Deep Down Under - Verkocht

Taco Meeuwsen - Kleurenzeefdruk - Deep Down Under kopen? Bied vanaf 45!
Taco Meeuwsen - Kleurenzeefdruk - Deep Down Under kopen? Bied vanaf 45!Taco Meeuwsen - Kleurenzeefdruk - Deep Down Under kopen? Bied vanaf 45!Taco Meeuwsen - Kleurenzeefdruk - Deep Down Under kopen? Bied vanaf 45!Taco Meeuwsen - Kleurenzeefdruk - Deep Down Under kopen? Bied vanaf 45!Taco Meeuwsen - Kleurenzeefdruk - Deep Down Under kopen? Bied vanaf 45!Taco Meeuwsen - Kleurenzeefdruk - Deep Down Under kopen? Bied vanaf 45!
  • Taco Meeuwsen (1958)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageV/XII
Grote Zeefdruk van Taco Meeuwsen.

Afmeting : 50 x 65 cm.

Handgesigneerd en genummerd V/XII.

Deze zeefdruk wordt veilig verpakt en vlak verzonden.

Taco Meeuwsen (1958)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  KeesvanDongenArt
FA. (24)

Lid sinds 2017
406 verkochte items
Alle items van deze verkoper (27)
65 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-11-2022 om 13:12
Eindtijd:28-12-2022 om 13:11
Aschipper
25 dec. / 22:16
€ 45