Shinkichi Tajiri - Tajiri: Zeefdruk met zilverprint. Mayday - Verkocht

Grafiek (handgesigneerd)

  • Shinkichi Tajiri (1923-2009)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:

Mooie zeefdruk op zilverprint van Shinkichi Tajiri. Enigzins lastig te fotograferen.

Titel: Mayday.
Jaartal: 1969
Afmetingen: 70cm x 57cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: 11/190

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.

Garantie:

Informatie:

Starttijd23-12-2011 om 12:54
Eindtijd30-12-2011 om 12:54