Tajiri: Zeefdruk met zilverprint. Mayday - Verkocht

Verkoopprijs: € 70,00

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (318)

Lid sinds 2010
44080 verkochte items
Alle items van deze verkoper (454)
  • Shinkichi Tajiri (1923-2009)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:

Mooie zeefdruk op zilverprint van Shinkichi Tajiri. Enigzins lastig te fotograferen.

Titel: Mayday.
Jaartal: 1969
Afmetingen: 70cm x 57cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: 11/190

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.

Garantie:

Informatie:
Dit item is verkocht voor 70,00
Starttijd:23-12-2011 om 12:54
Eindtijd:30-12-2011 om 12:54
depook
28 dec. / 16:06
€ 70