Tamara Aladin - Amber diabolo vormige vaas uitvoering Riihimaki

Tamara Aladin - Amber diabolo vormige vaas uitvoering Riihimaki kopen? Bied vanaf 50!
Tamara Aladin - Amber diabolo vormige vaas uitvoering Riihimaki kopen? Bied vanaf 50!Tamara Aladin - Amber diabolo vormige vaas uitvoering Riihimaki kopen? Bied vanaf 50!Tamara Aladin - Amber diabolo vormige vaas uitvoering Riihimaki kopen? Bied vanaf 50!Tamara Aladin - Amber diabolo vormige vaas uitvoering Riihimaki kopen? Bied vanaf 50!Tamara Aladin - Amber diabolo vormige vaas uitvoering Riihimaki kopen? Bied vanaf 50!Tamara Aladin - Amber diabolo vormige vaas uitvoering Riihimaki kopen? Bied vanaf 50!Tamara Aladin - Amber diabolo vormige vaas uitvoering Riihimaki kopen? Bied vanaf 50!Tamara Aladin - Amber diabolo vormige vaas uitvoering Riihimaki kopen? Bied vanaf 50!
  • Tamara Aladin (1932)
TypeGlas / Keramiek
StijlSixties/Plastic Age
Afmetingen25 cm x 9 cm x 9 cm (h x b x d)
GemerktOngemerkt

Amber diabolo vormige vaas uitvoering Riihimaki ontwerp Tamara Aladin in de jaren'60. In prima onbeschadigde conditie, wat licht vuil aan de binnenzijde. Niet gemerkt.

Onbeschadigd allen wat licht vuil aan de binnenzijde maar dit kan worden schoon gemaakt.

Tamara Aladin (1932)

Fins Fins Alle items van deze designer (1)

Geplaatst door  woerro
FA. (37)

2141 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
9
25
9
Starttijd:16-01-2023 om 08:57
Eindtijd:30-01-2023 om 20:00
Openingsbod € 50
ObjectlocatieGouda,  Nederland
VerzendingWereldwijd