Tamara Jungnickel - crashing eyes

Tamara Jungnickel - crashing eyes kopen? Bied vanaf 35!
Tamara Jungnickel - crashing eyes kopen? Bied vanaf 35!Tamara Jungnickel - crashing eyes kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2036 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1059)
  • Tamara Jungnickel (1968)
Jaartal2000
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen35 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10 exemplaren

Fraaie werk van de Dordtse kunstenaar Tamara Jungnickel in goede staat.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Tamara Jungnickel (1968)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2036 verkochte items
50 cm
35 cm
Starttijd:16-04-2022 om 12:42
Eindtijd:30-04-2022 om 22:34
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland