Tamaz Abashidze - Ets "LZ"

Tamaz Abashidze - Ets "LZ" kopen? Bied vanaf 20!
Tamaz Abashidze - Ets "LZ" kopen? Bied vanaf 20!Tamaz Abashidze - Ets "LZ" kopen? Bied vanaf 20!Tamaz Abashidze - Ets "LZ" kopen? Bied vanaf 20!Tamaz Abashidze - Ets "LZ" kopen? Bied vanaf 20!Tamaz Abashidze - Ets "LZ" kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1185 verkochte items
Alle items van deze verkoper (42)
  • Tamaz Abashidze (1952)
Jaartal1994
TechniekEts
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen11.3 cm x 7.8 cm (h x b)
Passe-partout30 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage3/11

Ets van Tamas Abashidze, gesigneerd met monogram, genummerd, gedateerd en getiteld in potlood. Geplaatst (bovenaan getipt) achter passe-partout

verzending tussen twee plaatjes, 5,10

enkele bruine vlekjes naast het beeld

Tamaz Abashidze (1952)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Cello1
FA. (41)

1185 verkochte items
25 cm
30 cm
7.8 cm
11.3 cm
Starttijd:18-12-2021 om 10:44
Eindtijd:30-12-2021 om 19:51
Openingsbod€ 20
ObjectlocatieVoorthuizen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa