Tanja Boxman - gesigneerde ets - Quick Step

Tanja Boxman - gesigneerde ets - Quick Step kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Tanja Boxman - gesigneerde ets - Quick Step kopen? Bied vanaf 10!Tanja Boxman - gesigneerde ets - Quick Step kopen? Bied vanaf 10!Tanja Boxman - gesigneerde ets - Quick Step kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Tanja Boxman (1955)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets van Tanja Boxman

Titel: Quick Step

Jaartal: 1996

Oplagenummer: 5/ 10

Afmeting: 25 x 37 cm

Afmeting blad: 37 x 47 cm

Conditie: de ets verkeert in goede staat

Paar lichte vouwen links van de afbeelding, vallen bij inlijsten weg

Dit item is verkocht voor 10,00

Starttijd:15-12-2016 om 22:20
Eindtijd:21-12-2016 om 20:20

galerietweebijdrie
21 dec. / 18:26
€ 10