Tanneke Barendregt - Kwaliteit

Tanneke Barendregt - Kwaliteit kopen? Bied vanaf 40!
Tanneke Barendregt - Kwaliteit kopen? Bied vanaf 40!Tanneke Barendregt - Kwaliteit kopen? Bied vanaf 40!Tanneke Barendregt - Kwaliteit kopen? Bied vanaf 40!Tanneke Barendregt - Kwaliteit kopen? Bied vanaf 40!Tanneke Barendregt - Kwaliteit kopen? Bied vanaf 40!Tanneke Barendregt - Kwaliteit kopen? Bied vanaf 40!Tanneke Barendregt - Kwaliteit kopen? Bied vanaf 40!Tanneke Barendregt - Kwaliteit kopen? Bied vanaf 40!Tanneke Barendregt - Kwaliteit kopen? Bied vanaf 40!Tanneke Barendregt - Kwaliteit kopen? Bied vanaf 40!
  • Tanneke Barendregt (1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1997
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 40 cm (h x b)
Lijst40 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Het betreft een Genummerd en gesigneerde Zeefdruk 24 uit een serie van 100 stuks van Nederlandse kunstenares  Tanneke Barendregt.

Conditie van het kunstwerk is perfect en de afmetingen zijn: lijst 40x50 cm, zeefdruk 30x40 cm.

Tanneke Barendregt (1955)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Blanda
FA. (1)

Lid sinds 2021
2 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
50 cm
40 cm
40 cm
30 cm
Starttijd:03-09-2022 om 12:44
Eindtijd:09-09-2022 om 21:33
Openingsbod € 40
ObjectlocatieHouten,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie