Tappio Wirkkala voor Iitala - Avena vaas - Verkocht

Tappio Wirkkala voor Iitala - Avena vaas kopen? Bied vanaf 1!
Tappio Wirkkala voor Iitala - Avena vaas kopen? Bied vanaf 1!Tappio Wirkkala voor Iitala - Avena vaas kopen? Bied vanaf 1!Tappio Wirkkala voor Iitala - Avena vaas kopen? Bied vanaf 1!Tappio Wirkkala voor Iitala - Avena vaas kopen? Bied vanaf 1!Tappio Wirkkala voor Iitala - Avena vaas kopen? Bied vanaf 1!Tappio Wirkkala voor Iitala - Avena vaas kopen? Bied vanaf 1!Tappio Wirkkala voor Iitala - Avena vaas kopen? Bied vanaf 1!
  • Ongespecificeerd
TypeGlas / Keramiek

Tappio Wirkkala voor Iitala - Avena vaas, middel model. Mooi ding, heeft helaas aan de bovenzijde een flinke beschadiging. Aan de onderzijde met diamantpen gesigneerd "Tappio Wirkkala" en genummerd 1420.

Afmetingen; 17,2 cm hoog en 7 cm in diameter.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  woerro
FA. (37 )

2135 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:13-09-2017 om 14:15
Eindtijd:27-09-2017 om 14:15
clara70
23 sep. / 20:31
€ 1