Herbert Fiedler - Erminia en Tancredi (naar Poussin)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1992 |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 55 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 90 |
Prachtige, geometrisch abstracte compositie van Ted Felen. Zeefdruk op grijsgetint papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘92) en genummerd (60/90). In uitstekende conditie.
Afmetingen: 55cm x 50cm (blad), 38cm x 35cm (beeld)
Black Friday is één van de
composities van de “Triptique triste”; een hommage aan zijn moeder. Het herinnert aan de vrijdag waarop zijn
moeder stierf. De gouden warmte is bijna
geheel verdwenen, wat overblijft is een zwart vlak.
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 13-8-2022 om 12:57 |
Eindtijd | 22-8-2022 om 20:09 |