Tegel van aardewerk met ontwerp van Salvador Dali, Les guitares - Ingelijst

Tegel van aardewerk met ontwerp van Salvador Dali, Les guitares - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!

Bijzondere Uitgaves

Verkoopprijs: € 100,00

Tegel van aardewerk met ontwerp van Salvador Dali, Les guitares - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!Tegel van aardewerk met ontwerp van Salvador Dali, Les guitares - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!Tegel van aardewerk met ontwerp van Salvador Dali, Les guitares - Ingelijst kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (275)

Lid sinds 2010
37066 verkochte items
Alle items van deze verkoper (283)
  • Salvador Dali (1904-1989)
TypeBijzondere Uitgaves

Aardewerk tegel met ontwerp van Salvador Dali (1954), uitgegeven door D. M. G. Present Edition

Titel: Les guitares
Jaartal: 1954
Afmetingen lijst:  42,5 cm x 40,5 cm (afmetingen tegel: 22 cm x 22 cm)
Oplage: 50/387
Gesigneerd: Ja, meegebakken in het ontwerp (links-midden)
Materiaal: Aardewerk
Ingelijst: Ja, in decoratieve gouden lijst (zonder glas)
Conditie: In zeer goede staat; passe partout heeft (oxidatie)vlekjes

Toeslag van 10 euro per gewonnen item:
Op deze werken zit een toeslag voor de koper van 10 euro per gewonnen item. Deze toeslag geldt voor items die door de Veilingmeester in opdracht worden aangeboden. (Zie www.kunstveiling.nl/toeslag)

Passe-partout/Lijsten:
Kleine beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven! Bij ingelijste werken achter glas vermelden wij altijd glasschade. Passe-partouts worden op geen enkele manier gegarandeerd en ook niet altijd meegezonden. Alleen als een werk niet uit het passe-partout te halen is, zal dit vermeld worden.

Wanneer u de hoogste bieder bent ontvangt u na afloop van de veiling van ons een factuur voor de aangekochte werken. Hierin vindt u de details m.b.t. de betaling. Werken kunnen worden afgehaald tijdens kantooruren in Amsterdam bij Kunstveiling.nl. U betaalt bij afhalen geen extra kosten. Verzending is ook mogelijk.

Verzendkosten:

Nederland: € 12,50
België: € 20,00

Werken die in een enveloppe passen (max. 26 cm x 37 cm), kunnen eventueel op eigen risico tegen een lager tarief verzonden worden. Meerdere aankopen bij de Veilingmeester of Veilingmeester_Collecties kunnen gecombineerd worden verzonden indien de werken ook in één pakket gecombineerd kunnen worden.

Garantie:

Bezichtigen:

Vragen:

Administratieve code:

QQAB

Dit item is verkocht voor 100,00

Starttijd:19-10-2016 om 09:43
Eindtijd:31-10-2016 om 11:21