Tekening Andy Warhol door Peter Propstra uit 1974

Tekening Andy Warhol door Peter Propstra uit 1974 kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 50,00

Geplaatst door  stad010

20 verkochte items
  • Peter H. Propstra

Mooie potloodtekening van Andy Warhol uit 1974/1975 gemaakt

door de kunstenaar Peter Propstra

In prima staat

Ingelijst

Gesigneerd en gedateerd

Dit item is verkocht voor 50,00

Starttijd:24-06-2013 om 14:52
Eindtijd:01-07-2013 om 14:52

urbandew
1 jul. / 14:46
€ 50