Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Tekening / Aquarel |
Ernst Vijlbrief (1934-2010) Getiteld: één Bloem
Het werk is gesigneerd in potlood en met atelierstempel - 1994
99,5 cm x 65 cm
Wordt aangetekend in een kartonnen koker verstuurd.
Starttijd | 29-2-2016 om 19:11 |
Eindtijd | 7-3-2016 om 19:11 |