Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Schilderij |
THEODOOR BERTELS
ECHTELIJK RUZIE in de KEUKEN
olieverf op linnen in de maat 35 x 40 cm
In dunne lijst in de maat 36 x 41 cm
Gesigneerd boven Bertels
schilderij heeft craquelé des tijds en dunne lijn van spieraam in doek
VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND NEDERLAND
Starttijd | 10-8-2014 om 10:55 |
Eindtijd | 17-8-2014 om 11:00 |