FA. (2)

Thea Figee - monotype op papier - zonder titel - 1992 (UNIEK WERK)

Thea Figee - monotype op papier - zonder titel - 1992 (UNIEK WERK) kopen? Bied vanaf 60!
Thea Figee - monotype op papier - zonder titel - 1992 (UNIEK WERK) kopen? Bied vanaf 60!Thea Figee - monotype op papier - zonder titel - 1992 (UNIEK WERK) kopen? Bied vanaf 60!Thea Figee - monotype op papier - zonder titel - 1992 (UNIEK WERK) kopen? Bied vanaf 60!Thea Figee - monotype op papier - zonder titel - 1992 (UNIEK WERK) kopen? Bied vanaf 60!Thea Figee - monotype op papier - zonder titel - 1992 (UNIEK WERK) kopen? Bied vanaf 60!Thea Figee - monotype op papier - zonder titel - 1992 (UNIEK WERK) kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41)

670 verkochte items
Alle items van deze verkoper (188)
  • Thea Figee (1952)
Jaartal1995
TechniekMonotype
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie monotype van de hand van Thea Figee.

Door de kunstenares gesigneerd met potlood.

Het werk verkeert in prima conditie.

Vingerafdrukken in de marge, zijn ontstaan tijdens het drukprocedé.

Thea Figee (1952)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  JJvanWijk
FA. (41)

670 verkochte items
65 cm
50 cm
Starttijd:28-03-2022 om 16:14
Eindtijd:03-04-2022 om 19:35
Openingsbod€ 60
ObjectlocatieWoudrichem, Nederland
VerzendingWereldwijd