Theo Beerendonk (1905-1979) - ets Vondelpark te Amsterdam

Theo Beerendonk (1905-1979) - ets Vondelpark te Amsterdam kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Theo Beerendonk (1905-1979) - ets Vondelpark te Amsterdam kopen? Bied vanaf 45!Theo Beerendonk (1905-1979) - ets Vondelpark te Amsterdam kopen? Bied vanaf 45!Theo Beerendonk (1905-1979) - ets Vondelpark te Amsterdam kopen? Bied vanaf 45!Theo Beerendonk (1905-1979) - ets Vondelpark te Amsterdam kopen? Bied vanaf 45!Theo Beerendonk (1905-1979) - ets Vondelpark te Amsterdam kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Theo Beerendonk (1905-1979)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets in panoramaformaat van Theo Beerendonk.
Rechtsonder gesigneerd 'Th. Beerendonk'
Linksonder op het blad voorzien van de tekst 'druk v/d etser'
Rechtsonder op het blad getiteld 'Vondelpark Amsterdam'
Eveneens gemerkt in de druk.

Werk is in goede staat.
Bladmaat 17,5x35,5 cm
Beeldmaat 8,5x30 cm

Verzendkosten bedragen 10 euro, wordt goed verpakt verzonden.
Bij meerdere aankopen blijven de verzendkosten gelijk.

Dit item is verkocht voor 45,00

Starttijd:16-09-2015 om 19:29
Eindtijd:06-10-2015 om 11:50