FA. (1)

Theo Beerendonk - Abstractie in rood/zwart - Monotype/Diepdruk

Theo Beerendonk - Abstractie in rood/zwart - Monotype/Diepdruk kopen? Bied vanaf 60!
Theo Beerendonk - Abstractie in rood/zwart - Monotype/Diepdruk kopen? Bied vanaf 60!Theo Beerendonk - Abstractie in rood/zwart - Monotype/Diepdruk kopen? Bied vanaf 60!Theo Beerendonk - Abstractie in rood/zwart - Monotype/Diepdruk kopen? Bied vanaf 60!Theo Beerendonk - Abstractie in rood/zwart - Monotype/Diepdruk kopen? Bied vanaf 60!Theo Beerendonk - Abstractie in rood/zwart - Monotype/Diepdruk kopen? Bied vanaf 60!Theo Beerendonk - Abstractie in rood/zwart - Monotype/Diepdruk kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3185 verkochte items
Alle items van deze verkoper (71)
  • Theo Beerendonk (1905-1979)
Jaartal1969
TechniekMonotype
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen11 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Monotype/diepdruk door Theo Beerendonk
Abstracte voorstelling in rood/zwart
Losbladig, beeldmaat 11x31, bladmaat 20x42
Gesigneerd en gedateerd in potlood l.o.: 'Theo Beerendonk 1969'
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Theo Beerendonk (1905-1979)

Alle items van deze kunstenaar(6)
Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3185 verkochte items
31 cm
11 cm
Starttijd:16-05-2022 om 16:37
Eindtijd:27-05-2022 om 19:40
Openingsbod€ 60
ObjectlocatieOegstgeest, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa