Theo Beerendonk - Bomenlaan in de herfst - Ets

Theo Beerendonk - Bomenlaan in de herfst - Ets kopen? Bied vanaf 30!
Theo Beerendonk - Bomenlaan in de herfst - Ets kopen? Bied vanaf 30!Theo Beerendonk - Bomenlaan in de herfst - Ets kopen? Bied vanaf 30!Theo Beerendonk - Bomenlaan in de herfst - Ets kopen? Bied vanaf 30!Theo Beerendonk - Bomenlaan in de herfst - Ets kopen? Bied vanaf 30!Theo Beerendonk - Bomenlaan in de herfst - Ets kopen? Bied vanaf 30!Theo Beerendonk - Bomenlaan in de herfst - Ets kopen? Bied vanaf 30!Theo Beerendonk - Bomenlaan in de herfst - Ets kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3194 verkochte items
Alle items van deze verkoper (85)
  • Theo Beerendonk (1905-1979)
TechniekEts
StijlRealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen6.6 cm x 9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Droge naald ets door Theo Beerendonk
Voorstelling van een bomenlaan in de herfst
Losbladig, beeldmaat 6.6x9, bladmaat 10.5x14
Gesigneerd in potlood r.o.: 'T.Beerendonk'
Annotatie in potlood m.o.: 'druk v/d etser droge naald'
Getiteld r.o. op passepartout: 'Bomenlaan in herfst'
Uit collectie Hendrik Ykelenstam n.a.v. zijn 25-jarig huwelijk (zie achterzijde)
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Theo Beerendonk (1905-1979)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3194 verkochte items
9 cm
6.6 cm
Sluit over 2d 23u 45m 46s
Openingsbod€ 30
ObjectlocatieOegstgeest, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:25-06-2022 om 11:05
Eindtijd:05-07-2022 om 19:33