Theo Beerendonk - ets - Erotische prent Nr 21 - MET de etsplaat!! - Verkocht

Theo Beerendonk - ets - Erotische prent Nr 21 - MET de etsplaat!! kopen? Bied vanaf 50!
Theo Beerendonk - ets - Erotische prent Nr 21 - MET de etsplaat!! kopen? Bied vanaf 50!Theo Beerendonk - ets - Erotische prent Nr 21 - MET de etsplaat!! kopen? Bied vanaf 50!Theo Beerendonk - ets - Erotische prent Nr 21 - MET de etsplaat!! kopen? Bied vanaf 50!Theo Beerendonk - ets - Erotische prent Nr 21 - MET de etsplaat!! kopen? Bied vanaf 50!
  • Theo Beerendonk (1905-1979)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Gravure op papier - Gesigneerd linksonder - Met de originele metalen plaat!
Afmetingen 17 x 8 cm.
Metalen plaat : 12,8 x 5 cm.

Conditie goed.

Theo Beerendonk (1905-1979)

Dit item is verkocht voor 50,00
Starttijd:11-03-2018 om 22:01
Eindtijd:18-03-2018 om 22:01
CSplinter
18 mrt. / 18:05
€ 50