Theo Beerendonk. Ets haven van Antwerpen (1937) - Verkocht

Theo Beerendonk. Ets haven van Antwerpen (1937) kopen? Bied vanaf 40!
Theo Beerendonk. Ets haven van Antwerpen (1937) kopen? Bied vanaf 40!Theo Beerendonk. Ets haven van Antwerpen (1937) kopen? Bied vanaf 40!
  • Theo Beerendonk (1905-1979)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige ets van Theo Beerendonk (Amsterdam 1905 – 1979)

Ets en passepartout verkeren in een uitstekende staat. Ik doe hierbij GRATIS een passend lijstje met zwarte rand (glas, plastic)

Beerendonk verbleef in 1937 in Antwerpen en heeft daar het werk aan een van de nieuwe havens prachtig op de etsplaat weten vast te leggen, met een zeer scherp oog voor detail.

Zowel in potlood als in de ets gesigneerd. (zie foto's)

Veel werk van deze kunstenaar is in het bezit van het Rijksmuseum, waaronder werk uit zijn tijd in Antwerpen.

Op verzoek kan het werk bezichtigd worden.

Afmeting afbeelding: 23,5 bij 24 cm.

Afmeting passepartout: 30 bij 40 cm.

Af te halen in Groningen of op kosten van de koper te verzenden.

Nederland: 7,50

West Europa: 9,75

Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:18-04-2014 om 15:56
Eindtijd:25-04-2014 om 15:56
tverbeek
19 apr. / 15:04
€ 40