Theo Beerendonk, ets 'Langs de Vaart' 20x14 (30x23) - Verkocht

Theo Beerendonk, ets 'Langs de Vaart' 20x14 (30x23)  kopen? Bied vanaf 5!

Verkoopprijs: € 5,00

Theo Beerendonk, ets 'Langs de Vaart' 20x14 (30x23)  kopen? Bied vanaf 5!Theo Beerendonk, ets 'Langs de Vaart' 20x14 (30x23)  kopen? Bied vanaf 5!

Geplaatst door  michaelvanheck
FA. (11)

298 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Theo Beerendonk (1905-1979)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Niet-gesigneerde ets 'Langs de vaart' van Theo Beerendonk

Dit item is verkocht voor 5,00
Starttijd:12-07-2015 om 16:36
Eindtijd:17-07-2015 om 16:36
fransdelaat
17 jul. / 16:19
€ 5