Theo Beerendonk, ets - naakt 5 x 5,5 ( 8 x 10 ) ca. 1970 - Verkocht

Theo Beerendonk, ets - naakt 5 x 5,5 ( 8 x 10 ) ca. 1970  kopen? Bied vanaf 30!
Theo Beerendonk, ets - naakt 5 x 5,5 ( 8 x 10 ) ca. 1970  kopen? Bied vanaf 30!Theo Beerendonk, ets - naakt 5 x 5,5 ( 8 x 10 ) ca. 1970  kopen? Bied vanaf 30!
  • Theo Beerendonk (1905-1979)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets van Theo Beerendonk, abstract naakt, 5 x 5,5  ( 8 x 10 ) in perfecte staat

Etsjes van Theo behoeven nauwelijks nog toelichting, toch ?

Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:05-12-2014 om 22:05
Eindtijd:12-12-2014 om 22:05
jansjens
12 dec. / 19:04
€ 30