Theo Beerendonk, ets - naakt 5.2 x 5 ( 13 x 12 ) ca. 1970 - Verkocht

Theo Beerendonk, ets - naakt 5.2 x 5 ( 13 x 12 ) ca. 1970  kopen? Bied vanaf 25!
Theo Beerendonk, ets - naakt 5.2 x 5 ( 13 x 12 ) ca. 1970  kopen? Bied vanaf 25!Theo Beerendonk, ets - naakt 5.2 x 5 ( 13 x 12 ) ca. 1970  kopen? Bied vanaf 25!
  • Theo Beerendonk (1905-1979)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

> Laatste maal op Kunstveiling, hierna op www.kunsthandelvanheck.nl <

Subliem etsje van Theo Beerendonk, 5.2 x 5 ( 13 x 12 ) perfecte staat, ca. 1970

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:07-02-2015 om 11:36
Eindtijd:14-02-2015 om 11:36
Gnav
12 feb. / 22:04
€ 25