Theo Beerendonk - ETSJE NAAKT

Theo Beerendonk - ETSJE NAAKT kopen? Bied vanaf 22!

Theo Beerendonk - ETSJE NAAKT

Verkoopprijs: € 22,00

Theo Beerendonk - ETSJE NAAKT kopen? Bied vanaf 22!Theo Beerendonk - ETSJE NAAKT kopen? Bied vanaf 22!

Geplaatst door  kunstkabinet
FA. (32)

1723 verkochte items
  • Theo Beerendonk (1905-1979)
GesigneerdHandgesigneerd

THEO BEERENDONK

NAAKT

Etsje in de maat  3 x 5 cm

Gesigneerd onder en 1e staat

Zeer fraai gekaderd in de maat 16 x 18 cm

VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND NEDERLAND

Dit item is verkocht voor 22,00

Starttijd:19-03-2014 om 18:21
Eindtijd:26-03-2014 om 18:21

Wilma
22 mrt. / 15:14
€ 22