Theo Beerendonk - Naakt in Picasso stijl

Theo Beerendonk - Naakt in Picasso stijl kopen? Bied vanaf 90!
Theo Beerendonk - Naakt in Picasso stijl kopen? Bied vanaf 90!Theo Beerendonk - Naakt in Picasso stijl kopen? Bied vanaf 90!Theo Beerendonk - Naakt in Picasso stijl kopen? Bied vanaf 90!Theo Beerendonk - Naakt in Picasso stijl kopen? Bied vanaf 90!Theo Beerendonk - Naakt in Picasso stijl kopen? Bied vanaf 90!Theo Beerendonk - Naakt in Picasso stijl kopen? Bied vanaf 90!Theo Beerendonk - Naakt in Picasso stijl kopen? Bied vanaf 90!Theo Beerendonk - Naakt in Picasso stijl kopen? Bied vanaf 90!Theo Beerendonk - Naakt in Picasso stijl kopen? Bied vanaf 90!
  • Theo Beerendonk (1905-1979)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen48.5 cm x 25.7 cm (h x b)
Lijst66 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi en speciaal expressief werk van de opnieuw populair wordende kunstenaar Theo Beerendonk. Verschillende exposities gepland dit jaar en volgend jaar. Wordt opnieuw goed verzameld. Dit gemengde techniek werk komt uit zijn bekende Picasso periode waarbij hij in deze stijl werkte. Het valt ook onder zijn groot thema van naakten. Gekocht op de antiekmarkt te Haarlem. Achter glas en in passe partout en aluminium lijst uit de periode. In rood handgesigneerd. Volgens mij zie ik krijt, stift en pastel maar niet zeker. Relatief groot (hoog) werk. Lichte verkleuring in de hoeken. Verder erg goede conditie. Op de achterkant nog een papier met een beschrijving. van deze schilder. Bekijk ook mijn schilderij van een naakte dame in Jan Sluijters stijl dat ook op Kunstveiling te koop staat. Bedankt. Voorkeur afhalen of brengen wegens het glas en relatief groot en zwaar.

Theo Beerendonk (1905-1979)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  sixfeetunder

Lid sinds 2019
4 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
51 cm
66 cm
25.7 cm
48.5 cm
Starttijd:07-01-2023 om 13:46
Eindtijd:15-01-2023 om 19:50
Openingsbod € 90
ObjectlocatieDen Helder,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier