Theo Beerendonk - Prins Hendrikkade Amsterdam.

Theo Beerendonk - Prins Hendrikkade Amsterdam. kopen? Bied vanaf 25!
Theo Beerendonk - Prins Hendrikkade Amsterdam. kopen? Bied vanaf 25!Theo Beerendonk - Prins Hendrikkade Amsterdam. kopen? Bied vanaf 25!Theo Beerendonk - Prins Hendrikkade Amsterdam. kopen? Bied vanaf 25!Theo Beerendonk - Prins Hendrikkade Amsterdam. kopen? Bied vanaf 25!Theo Beerendonk - Prins Hendrikkade Amsterdam. kopen? Bied vanaf 25!Theo Beerendonk - Prins Hendrikkade Amsterdam. kopen? Bied vanaf 25!
  • Theo Beerendonk (1905-1979)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPen (Inkt)
StijlRealistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen26 cm x 36 cm (h x b)
Lijst41 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie pentekening van de veelzijdige Amsterdamse kunstenaar Theo Beerendonk.

Typisch Amsterdams tafereel van de haven aan de Prins Hendrikkade .

Ingelijst in antieke broddel lijst, kleur zwart.

Verkregen uit erfenis.

pentekening in goede conditie, de lijst heeft wat gebruiksschade.

Theo Beerendonk (1905-1979)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  miekrooy

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
50 cm
41 cm
36 cm
26 cm
Starttijd:13-10-2022 om 10:07
Eindtijd:27-10-2022 om 21:00
Openingsbod € 25
Objectlocatiehelmond,  Nederland
VerzendingWereldwijd