Theo Beerendonk - Sfeervolle, omstreeks 1940, droge naald Ets - Dorpsgezicht - gesigneerd - - Verkocht

Theo Beerendonk - Sfeervolle, omstreeks 1940, droge naald Ets - Dorpsgezicht - gesigneerd - kopen? Bied vanaf 10!
Theo Beerendonk - Sfeervolle, omstreeks 1940, droge naald Ets - Dorpsgezicht - gesigneerd - kopen? Bied vanaf 10!Theo Beerendonk - Sfeervolle, omstreeks 1940, droge naald Ets - Dorpsgezicht - gesigneerd - kopen? Bied vanaf 10!Theo Beerendonk - Sfeervolle, omstreeks 1940, droge naald Ets - Dorpsgezicht - gesigneerd - kopen? Bied vanaf 10!Theo Beerendonk - Sfeervolle, omstreeks 1940, droge naald Ets - Dorpsgezicht - gesigneerd - kopen? Bied vanaf 10!Theo Beerendonk - Sfeervolle, omstreeks 1940, droge naald Ets - Dorpsgezicht - gesigneerd - kopen? Bied vanaf 10!Theo Beerendonk - Sfeervolle, omstreeks 1940, droge naald Ets - Dorpsgezicht - gesigneerd - kopen? Bied vanaf 10!Theo Beerendonk - Sfeervolle, omstreeks 1940, droge naald Ets - Dorpsgezicht - gesigneerd - kopen? Bied vanaf 10!
  • Theo Beerendonk (1905-1979)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekDroge Naald
StijlKlassiek
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen25 cm x 30 cm (h x b)
Lijst40 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Prachtige ets van Theo Beerendonk (Amsterdam 1905 – 1979)

    Ets en passepartout verkeren in een goede staat.

    Beerendonk verbleef in 1937 in Antwerpen en heeft daar het werk aan een van de nieuwe havens prachtig op de etsplaat weten vast te leggen, met een zeer scherp oog voor detail.

    Zowel in potlood als in de ets gesigneerd. (zie foto's)

    Veel werk van deze kunstenaar is in het bezit van het Rijksmuseum, waaronder werk uit zijn tijd in Antwerpen.

een bruin plekje middenonder. Netjes ingelijst.

Dit item is verkocht voor 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-02-2020 om 21:30
Eindtijd:07-03-2020 om 22:55
Biedingen (2)
keesies
07 mrt. / 21:43
€ 15
Braamberg
25 feb. / 12:48
€ 10