Theo Beerendonk STADSGEZICHT AMSTERDAM - Verkocht

Theo Beerendonk STADSGEZICHT AMSTERDAM kopen? Bied vanaf 40!
Theo Beerendonk STADSGEZICHT AMSTERDAM kopen? Bied vanaf 40!Theo Beerendonk STADSGEZICHT AMSTERDAM kopen? Bied vanaf 40!
  • Theo Beerendonk (1905-1979)
TypeTekening / Aquarel

THEO BEERENDONK

STADSGEZICHT AMSTERDAM

potlood tekening

in een faai wisslijstje

Gesigneerd onder theo beerendonk

VERZENDEN 8 EURO AANGETEKEND NEDERLAND

Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:22-04-2014 om 17:10
Eindtijd:29-04-2014 om 17:10
tverbeek
23 apr. / 10:04
€ 40