Theo Beerendonk - Stadspanden aan het water - Tekening - Verkocht

Theo Beerendonk - Stadspanden aan het water - Tekening kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 13,00

Theo Beerendonk - Stadspanden aan het water - Tekening kopen? Bied vanaf 1!Theo Beerendonk - Stadspanden aan het water - Tekening kopen? Bied vanaf 1!Theo Beerendonk - Stadspanden aan het water - Tekening kopen? Bied vanaf 1!Theo Beerendonk - Stadspanden aan het water - Tekening kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3195 verkochte items
Alle items van deze verkoper (89)
  • Theo Beerendonk (1905-1979)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPotlood
StijlKlassiek
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen22 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Tekening door Theo BeerendonkVoorstelling van stadspanden aan het waterLosbladig, beeldmaat 22x20Gesigneerd r.o. ' Theo Beerendonk' Authenticiteit volledig gegarandeerd

Theo Beerendonk (1905-1979)

Alle items van deze kunstenaar(6)
Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3195 verkochte items
20 cm
22 cm
Dit item is verkocht voor 13,00
Starttijd:21-01-2019 om 13:38
Eindtijd:26-01-2019 om 21:59
Biedingen (3)
TripleR
24 jan. / 19:26
€ 13
Oversloot
24 jan. / 19:26
€ 8
Oversloot
22 jan. / 09:19
€ 1