Theo Beerendonk, Vrouw in stoel, Ets

Theo Beerendonk, Vrouw in stoel, Ets kopen? Bied vanaf 40!

Bijzondere Uitgaves

Verkoopprijs: € 55,00

Theo Beerendonk, Vrouw in stoel, Ets kopen? Bied vanaf 40!Theo Beerendonk, Vrouw in stoel, Ets kopen? Bied vanaf 40!Theo Beerendonk, Vrouw in stoel, Ets kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3035 verkochte items
Alle items van deze verkoper (40)
  • Theo Beerendonk (1905-1979)
TypeBijzondere Uitgaves
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd

Ets door Theo Beerendonk

Voorstelling van een vrouw in een stoel

Losbladig, beeldmaat 30,5x25,5, bladmaat 47x36

Niet gesigneerd

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Dit item is verkocht voor 55,00

Starttijd:26-03-2018 om 15:48
Eindtijd:04-04-2018 om 14:48

Biedingen (3):

55TH
3 apr. / 22:45
€ 55
Helder
3 apr. / 22:45
€ 50
55TH
27 mrt. / 21:29
€ 40