Theo Beerendonk ( 1905-1979) ets, aquatint 9 x 14 ( 35 x 35 )

Theo Beerendonk ( 1905-1979) ets, aquatint 9 x 14 ( 35 x 35 )  kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Theo Beerendonk ( 1905-1979) ets, aquatint 9 x 14 ( 35 x 35 )  kopen? Bied vanaf 45!Theo Beerendonk ( 1905-1979) ets, aquatint 9 x 14 ( 35 x 35 )  kopen? Bied vanaf 45!Theo Beerendonk ( 1905-1979) ets, aquatint 9 x 14 ( 35 x 35 )  kopen? Bied vanaf 45!Theo Beerendonk ( 1905-1979) ets, aquatint 9 x 14 ( 35 x 35 )  kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  michaelvanheck
FA. (11)

293 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Theo Beerendonk (1905-1979)
GesigneerdHandgesigneerd

> Laatste maal op Kunstveiling <<

Magistrale, messcherpe unieke ets van Theo Beerendonk, gesluierde half-naakte vrouw, 9 x 14, eenvoudig ingelijst in een nette, goed samengaande lijst van 35 x 35

Deze ets heeft een bijzondere 'spot' een verhoging in de ets, fraai - foto 4 probeert deze weer te geven.

De etsen van Beerendonk werden altijd in zeer kleine oplagen gemaakt, hiervan is (mij) geen 2e bekend..

Dit item is verkocht voor 45,00

Starttijd:31-01-2015 om 14:29
Eindtijd:05-02-2015 om 14:29

076
4 feb. / 13:51
€ 45