Theo Beerendonk ( 1905-1979) ets, naakt, 12.1971 - 5,5 x 5 (10 x 8 )

Theo Beerendonk ( 1905-1979) ets, naakt, 12.1971 - 5,5 x 5 (10 x 8 )  kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 41,00

Theo Beerendonk ( 1905-1979) ets, naakt, 12.1971 - 5,5 x 5 (10 x 8 )  kopen? Bied vanaf 15!Theo Beerendonk ( 1905-1979) ets, naakt, 12.1971 - 5,5 x 5 (10 x 8 )  kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  michaelvanheck
FA. (11)

293 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
  • Theo Beerendonk (1905-1979)
GesigneerdHandgesigneerd

Abstract naakt van Theo Beerendonk, 1970. Perfecte staat, afkomstig uit atelier kunstenaar. Etsen van Beerendonk werden altijd in zeer beperkte oplage gemaakt, meestal < 5, vaak unica

Dit item is verkocht voor 41,00

Starttijd:29-12-2014 om 23:28
Eindtijd:03-01-2015 om 23:38

Biedingen (9):

Hans59
3 jan. / 23:29
€ 41
gioschi60
3 jan. / 23:29
€ 36
Hans59
3 jan. / 23:29
€ 36
gioschi60
3 jan. / 23:26
€ 31
Hans59
3 jan. / 23:21
€ 26
gioschi60
3 jan. / 23:21
€ 21
Hans59
3 jan. / 23:21
€ 19
gioschi60
3 jan. / 23:16
€ 17
Hans59
3 jan. / 23:07
€ 15