Theo Beerendonk ( 1905-1979) ets, naakt, 1970, 5 x 5 ( 12x12 )

Theo Beerendonk ( 1905-1979) ets, naakt, 1970, 5 x 5 ( 12x12 )  kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 35,00

Theo Beerendonk ( 1905-1979) ets, naakt, 1970, 5 x 5 ( 12x12 )  kopen? Bied vanaf 20!Theo Beerendonk ( 1905-1979) ets, naakt, 1970, 5 x 5 ( 12x12 )  kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  michaelvanheck
FA. (11)

293 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Theo Beerendonk (1905-1979)
GesigneerdHandgesigneerd

Abstract naakt, typisch eroties-amusante ets van Theo, jaren '70 - perfecte kwaliteit, van atelier kunstenaar

Dit item is verkocht voor 35,00

Starttijd:29-12-2014 om 23:27
Eindtijd:03-01-2015 om 23:27

Biedingen (5):

Hans59
3 jan. / 23:20
€ 35
gioschi60
3 jan. / 23:20
€ 30
Hans59
3 jan. / 23:20
€ 30
gioschi60
3 jan. / 23:15
€ 25
Hans59
3 jan. / 23:07
€ 20