Theo Bitter - Abstract (1961), gemengde techniek op papier (mooi ingelijst) - Verkocht

Theo Bitter - Abstract (1961), gemengde techniek op papier (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 125!
Theo Bitter - Abstract (1961), gemengde techniek op papier (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 125!Theo Bitter - Abstract (1961), gemengde techniek op papier (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 125!Theo Bitter - Abstract (1961), gemengde techniek op papier (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 125!Theo Bitter - Abstract (1961), gemengde techniek op papier (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 125!
  • Theo Bitter (1916-1994)

Krachtig, abstract werk van Theo Bitter.  Gemengde techniek op papier, gesigneerd en gedateerd rechtsonder.  In blankhouten lijst, achter glas en met smetteloos, zuurvrij passe-partout.  Alles in uitstekende conditie.

Afmetingen: 53cm x 43cm (incl. lijst), 37cm x 25cm (binnen passe-partout)

Bij aankoop moet het werk opgehaald worden in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O).  De termijn voor ophalen is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk eventueel weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan Amsterdam voor andere zaken.

Bezorgen rondom Amsterdam is eventueel mogelijk in overleg.

Dit item is verkocht voor 125,00
Starttijd:19-11-2016 om 20:12
Eindtijd:03-12-2016 om 21:12
RvW
03 dec. / 09:06
€ 125