In opdracht geveild:
(20-20-1)
Mooie aquarel van de Noord Hollandse kunstenaar Theo Blankestijn. Zeer mooi ingelijst, kan direct aan de muur. Achterop nog de originele aankoopprijs van 781 euro. Nu goedkoop ingezet.
Titel: Bloemen
Jaartal: 1994
Afmetingen: 53cm x 72cm
Afmetingen Lijst: 70cm x 90cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Ja
Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.
Kleine beschadigingen aan lijsten worden niet omschreven.
Dit werk kan niet verzonden worden. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam. Bezorging is mogelijk binnen NL voor 35 euro (muv de Eilanden en Zeeuws Vlaanderen)
Garantie:
Informatie: